Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Joan Deng

Numer telefonu : 86-15999522597

WhatsApp : +8615999522597

Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd

Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co., Ltd

Prowadź zieloną i nową energię, aby uczynić świat lepszym.

 • Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd
 • Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd
 • Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd
 • Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd
 • Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azji wschodniej, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki HUAXING Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 20 million-40 million Rok założenia 2019
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co., Ltdto R&D, produkcja i sprzedaż akumulatorów litowo-jonowych i PACK.

 

Firma ma ponad 10 000 metrów kwadratowych ogniw akumulatorowych i warsztatów PACK, roczną produkcję 1 GWh zdolności produkcyjnych urządzeń do ogniw akumulatorowych oraz zespół badawczo-rozwojowy technologii, roczną sprzedaż do 2 miliardów juanów.

 

Shenzhen Huaxing niezależnie zaprojektował, opracował i wyprodukował wielokategoriowe i wielozadaniowe produkty o napięciu od 12 V do 1000 V, które są szeroko stosowane w nowych pojazdach energetycznych o małej prędkości, słonecznych lampach ulicznych, przenośnych zasilaczach, stacjach telekomunikacyjnych, mieszkaniowych magazynach energii, wiatrach i elektrowni słonecznej, odbiorców energii elektrycznej z przemysłu oraz regulacji szczytowej i regulacji częstotliwości po stronie sieci elektroenergetycznej.

 

Od momentu powstania firma kładzie nacisk na innowacje technologiczne, innowacje w zarządzaniu i przede wszystkim na klientach, a także dąży do przekształcenia się w wiodące przedsiębiorstwa zorientowane na eksport w chińskim przemyśle akumulatorów litowych.Dzięki starszemu i doskonałemu zespołowi technicznemu w branży akumulatorów litowych, niezależnie opracowane produkty akumulatorowe mają zalety, takie jak wysokie bezpieczeństwo, duża moc, długi cykl życia i silne oddziaływanie na środowisko

adaptacyjność, które są powszechnie uznawane na rynku.Produkty są sprzedawane na rynku krajowym, Ameryce Północnej, Europie, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Południowej, Indiach, Japonii, Korei i tak dalej.Firma ściśle wdraża system jakości i spełnia wymagania bezpieczeństwa i ochrony środowiska, takie jak UL, CE, BIS, IEC62133, IEC62619, IEC62960, UN38.3 itp.

 

 

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Historia

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co., LTD. Rozpoczęty w 2019 roku od lat produkcji baterii litowychz siedzibą w nowej dzielnicy Pingshan w Shenzhen.Z powodzeniem opracował system magazynowania energii akumulatorów litowo-żelazowo-fosforanowych, domowy system magazynowania energii, kontenerowy system magazynowania energii.

 

--2019
W kwietniu założono Shenzhen Huaxing New Energ

 

--2020
Opracowany i zaprojektowany naścienny akumulator litowy o pojemności 5 kWh, który jest kompatybilny z falownikami wielu znanych marek. Wyeksportowaliśmy ponad 5000 zestawów na rynek zagraniczny.

 

--2021
Opracowaliśmy zestaw akumulatorów litowych niskiego i wysokiego napięcia do użytku domowego, zintegrowany z falownikiem

 

--2022

W październiku zakładamy firmę Huaxing Gmbh, która zapewnia sprzedaż i serwis. Możemy bezpośrednio dostarczyć akumulator niskiego napięcia 5KWH.

 

 

--2023

New Arrival standard 50KW/100KWh i 100KW/197KWH przemysłowy i komercyjny system magazynowania energii
 

 

Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co., LTD.Pomimo tego, że byliśmy startupem, od samego początku inwestowaliśmy w badania, które zaowocowały rozwojem produktów i lepszą obsługą naszych klientów. Nasz silny zespół badawczo-rozwojowy ma ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie baterii litowych.

Usługa

Shenzhen Huaxing zapewnia kompleksowe rozwiązania i produkty w zakresie systemów magazynowania energii dla wielu znanych firm krajowych i zagranicznych, ma szerokie perspektywy rynkowe i wartość aplikacyjną.
Patrząc w przyszłość, Shenzhen Huaxing będzie przestrzegać misji korporacyjnej „Promuj innowacje produktowe za pomocą technologii i twórz wysokiej jakości życie dzięki Nice Cells”, stale dostarczając klientom wysokiej jakości produkty i usługi oraz stając się przedsiębiorstwem pierwszej klasy, któremu głęboko ufa przez klientów.

 

Shenzhen Huaxing New Energy krótkie wprowadzenie

 • 200 pracowników
 • 10 000 metrów kwadratowych warsztatów
 • Roczna zdolność produkcyjna 1,0 GWh
 • Roczny obrót 46 milionów dolarów
 • Silny zespół badawczo-rozwojowy
 • Nowy proces produkcji akumulatorów litowo-jonowych
 • Inteligentny sprzęt produkcyjny
 • Standaryzowana, w pełni automatyczna produkcja komórek
 • Kontrola jakości całego procesu

Linia produktów Shenzhen Huaxing New Energy

 • Akumulatory litowe 12 V LiFePO4 do wymiany akumulatora kwasowo-ołowiowego
 • 5KWh/10KWh/20KWh @51,2V lub 102,4-500V dla domowego/mieszkaniowego systemu magazynowania energii z/bez inwertera
 • 48V50Ah/100Ah/200Ah do rezerwowego zasilania telekomunikacyjnego
 • Akumulator litowy 51,2 V i 76,8 V 100 i 150 i 200AH do wózków golfowych i innych pojazdów o niskiej prędkości.
 • 50KW/100KWH i 100KW/197KWh system magazynowania energii baterii litowej
 • Komercyjny system magazynowania energii o mocy 500 kW i 1 MWh
 
Nasz zespół

Shenzhen Huaxing zapewnia profesjonalną technologię akumulatorów litowo-jonowych dla wysoko wykwalifikowanego profesjonalnego zespołu.Mamy dział R & D, dział QC, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży,

 

 

Zespół techniczno-badawczo-rozwojowy Huaxing składa się z 25 głównych członków, jednego inżyniera ds. Badań i rozwoju oraz ponad 15-letniego doświadczenia w zakresie akumulatorów litowo-jonowych Centrum badawczo-rozwojowe Huaxing obejmuje testowanie surowców i badania i rozwój, optymalizację procesu produkcji ogniw i rozwój nowych procesów, strukturę modułu baterii rozwój i optymalizacja, prace badawczo-rozwojowe BMS i projektowanie (opracowane samodzielnie), rozwój i testowanie zintegrowanego systemu akumulatorów, rozwój technologii recyklingu akumulatorów (w tym powtórne użycie akumulatora pobranego z Evs oraz recykling materiałów) oraz kompletny system badań i rozwoju akumulatorów.

 

Nasz zespół R & D

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Nasz zespół sprzedaży zagranicznej

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

Budowanie zespołu

 

Budowanie zespołu może budować zaufanie wśród współpracowników, podnosić morale firmy,budować szczęśliwy zespół,Inspiruj innowacyjne pomysły

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 2

 

feedback

Bardzo chwalony za nasze wysokiej jakości ogniwa 32700 LFP od klienta z Indii

 

Informacja zwrotna 1: Twoje komórki są naprawdę dobre.

 

Proste słowa, że ​​twoje komórki są naprawdę dobre, są bardzo chwalone za nasze towary dostarczane przez Huaxing. Będziemy nadal dostarczać wysokiej jakości baterię litową dla wszystkich klientów na całym świecie.

 

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Informacje zwrotne 2: szczere wyznanie od klientów. Na pewno będziemy chcieli z tobą współpracować!

Chiny Shenzhen Huaxing New Energy Technology Co.,Ltd profil firmy 1

 

Dziękuję za nieustające wsparcie dla Huaxing New Energy.Jesteśmy razemJesteśmy bardzo smutni, gdy usłyszeliśmy, że miejsce, w którym mieszkają nasi klienci, jest zamknięte. Ale wierzymy, że wkrótce pokonamy COVID 2019.

 

Pomimo poważnych i złożonych wyzwań związanych z pandemią COVID-19. Na szczęście jesteśmy w Chinach. To wojna, którą ludzkość musi walczyć i wygrać.W obliczu tej nieznanej, nieoczekiwanej i wyniszczającej choroby,Chiny rozpoczęły zdecydowaną bitwę, aby zapobiec i kontrolować jego rozprzestrzenianie się.Uczyniwszy życie i zdrowie ludzi priorytetem, Chiny przyjęły szeroko zakrojone, rygorystyczne i dokładne środki ograniczające i na razie udało się odciąć wszystkie kanały transmisji wirusa.1,4 miliarda Chińczyków wykazało się ogromną wytrwałością i solidarnością we wznoszeniu wału obronnego, który demonstruje ich siłę w obliczu takich klęsk żywiołowych.

 

Aby dostarczyć nasze produkty na czas, wszyscy dokładamy wszelkich starań, aby służyć klientom. Uprzejmie zapewniamy, że HUAXING jest odpowiedzialną firmą, której celem jest osiągnięcie satysfakcji klienta poprzez dostarczanie produktów wysokiej jakości.

 

Rozumiemy również, że przestrzeń wysyłkowa jest niezwykle ciasna w zależności od aktualnych warunków, będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom w zajęciu przestrzeni.Wiemy, że im wcześniej nasi klienci otrzymają towar, tym większe możliwości rynkowe mają dla Ciebie.

 

Będziemy aktywnie podejmować inicjatywy, aby zapewnić Ci wsparcie w walce z COVID-19. Zawsze staramy się być firmą, która nie tylko dostarcza produkty wysokiej jakości bez opóźnień, ale także jest pełna miłości.

 

Niech Bóg błogosławi nam bezpieczeństwem, pokojem i szczęściem!Życz nam obu dobrze prosperującego biznesu!