Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Joan Deng

Numer telefonu : 86-15999522597

WhatsApp : +8615999522597

ESS VS BESS-Battlink 100kw 215kwh C&I BESS i 500kw/1,29MWh

March 28, 2024

ESS VS BESS

Ostatnio nie można przeczytać magazynu branżowego w branży elektryfikacji bez zapoznania się z nowymi osiągnięciami w dziedzinie magazynowania energii.Technologia ta oferuje wiele korzyści... może zwalniać zapotrzebowanie na lokalną sieć elektryczną., zniwelować obawy związane z wahaniami w zakresie energii słonecznej/wietrznej, obniżyć koszty dla użytkowników końcowych poprzez unikanie dopłat o maksymalnej stawce, wykorzystywać produkcję z wielu źródeł energii odnawialnej,zapewnienie możliwości zapasowych dla infrastruktury krytycznej (iWładze lokalne muszą inwestować w kosztowne ulepszenia sieci i wiele innych.

Często akronimy ESS i BESS wydają się być używane zamiennie. Obie odnoszą się do systemów magazynowania energii, które są używane do magazynowania i uwalniania energii, ale istnieje różnica między nimi.

 

Co to jest ESS?

ESS oznacza "Energy Storage System". Jest to szeroki termin używany do opisania każdego systemu, który przechowuje energię do późniejszego użycia.Akumulatory, ogniwa paliwowe), elektromagnetyczne (tj. induktory, nadprzewodzące magnesy), termiczne (tj. ciepło ukryte), mechaniczne (tj. sprężone powietrze, koła lotnicze), hydrauliczne (tj. pompowane magazyny wodne,Wykorzystanie płynów ciśnieniowych i hybrydowych(np. systemy z akumulatorów na ogniwa paliwowe).

Co to jest BESS?

Ponieważ baterie przechowują energię elektryczną jako energię chemiczną (a następnie przekształcają ją w elektryczną formę w razie potrzeby),jest to typ ESS ELEKTROKEMICZNYW związku z tym BESS jest tylko jedną z wielu podkategorii szerokiego ramy "Energy Storage System" (ESS).

Produkty z serii BATTLINK BESS

Poniżej znajdują się nasze produkty z serii BATTLINK BESS.

najnowsze wiadomości o firmie ESS VS BESS-Battlink 100kw 215kwh C&I BESS i 500kw/1,29MWh  0